Edal Podłogi - Deska Barlinecka

infolinia: 22 629 07 81

Montaż

 

 

Układanie podłóg drewnianych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą parkietów, paneli i desek warstwowych, ale także oferujemy profesjonalny montaż podłóg. Jako firma świadcząca kompleksowe usługi, doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania do zastosowania w Państwa pomieszczeniu oraz przygotujemy je do ułożenia nowej nawierzchni. Układanie podłóg drewnianych musi być wykonane z w sposób spełniający określone procedury, aby panele przez długi czas zachowywały swoje właściwości. Zarówno sprzedaż podłóg drewnianych, jak i ich montaż wykonujemy na terenie miasta Warszawa, z dojazdem do klienta i transportem niezbędnych materiałów.

Montaż podłóg – jak przebiega?

Rozpoczynając prace montażowe, najważniejsze jest wcześniejsze przygotowanie nawierzchni poprzez dokładne jej oczyszczenie i zabezpieczenie. Układanie podłóg drewnianych musi być wykonane solidnie, aby dokładnie pokryć całą powierzchnię, co zapobiegnie odstawaniu paneli po dłuższym czasie użytkowania. Ważna jest także konserwacja, dlatego montaż podłóg wykonujemy kompleksowo, wraz z użyciem preparatorów ochronnych po zakończonej pracy. Naturalne drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów podłogowych, chętnie wykorzystywanym w domach prywatnych, biurach i budynkach publicznych.

Aby układanie podłóg drewnianych było wykonane w sposób kompleksowy, w ramach usługi dobierzemy również odpowiednie progi i listwy przyścienne oraz zamontujemy je zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz wskazówek dostępnych na stronie, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić montaż podłóg.

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.