Edal Podłogi - Deska Barlinecka

infolinia: 22 629 07 81

Jodła klasyczna - Barlinek

Podłoga jodełka – ponadczasowy parkiet dla Twojego wnętrza

Oferujemy system podłogowy Barlinek Jodełka. Jodła klasyczna marki Barlinek to bezkompromisowe połączenie jakości i funkcjonalności utożsamianej z deską barlinecką z elegancją tradycyjnego drewnianego parkietu. Wśród licznych zalet oferowanego systemu na uwagę zasługuje fakt, iż Barlinek Jodełka to podłoga zaprojektowana i wykonana tak, aby można ją było ułożyć w każdym wnętrzu, niezależnie od jego powierzchni, aranżacji i przeznaczenia. To sprawia, że parkiet na bazie deski barlineckiej jest rozwiązaniem uniwersalnym, które doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania bardzo różnych użytkowników.

Deski jodełka są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Swoją nową podłogę znajdą tu zarówno miłośnicy ciemnego drewna, jak i fani jasnych podłóg. Pod względem oferowanej kolorystyki Barlinek Jodełka doskonale wpisuje się w bieżące trendy wnętrzarskie, jednocześnie niezmiennie oferując nam duży wybór ponadczasowych klasyków.

Deski jodełka – podłoga z montażem

Jodła klasyczna Barlinek to niezwykle wdzięczny system podłogowy, który bez większego kłopotu ułożymy samodzielnie. Jeśli jednak nie mamy wcześniejszych doświadczeń z zakresu układania podłóg drewnianych, zwłaszcza takich jak podłoga jodełka ułożenie parkietu lepiej powierzyć fachowcowi.

Marka Edal Podłogi oferuje szeroki wybór systemów odłogowych marki Barlinek wraz z montażem. Deski jodełka układamy w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i obiektach użytkowych na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zapewniamy szybki i sprawny montaż podłóg, dogodne warunki cenowe oraz krótki czas oczekiwania na wykonanie usługi. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowym, każdorazowo dokładając wszelkich starań, aby Państwa podłoga jodełka prezentowała się bez zarzutu. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie czyszczenia i pielęgnacji systemów podłogowych marki Barlinek. Zapraszamy do kontaktu.

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.