Edal Podłogi - Deska Barlinecka

infolinia: 22 629 07 81

Deski olejowane

Deski olejowane na podłogę 

Deski olejowane to system podłogowy cieszący się coraz większym zainteresowaniem inwestorów prywatnych i klientów biznesowych. W odróżnieniu od innych systemów podłogowych, deski olejowane są materiałem w 100% naturalnym – powstają na bazie naturalnego drewna zabezpieczonego naturalnym olejem. To sprawia, że są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, ludzi i zwierząt domowych. Ich dodatkową zaletą jest relatywnie prosta konserwacja i renowacja. 

Właściwości deski olejowanej 

Deski olejowane charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Wykonane z wysokojakościowego dębu wyróżniają się bardzo stabilnością wymiarową, na którą nie wpływają ani wahania wilgotności, ani temperatury. Oferowany system podłogowy bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnym budownictwie oraz obiektach już eksploatowanych. Deski olejowane doskonale nadają się do układania na ogrzewaniu podłogowym. Są miłe w dotyku i jeszcze cieplejsze niż tradycyjne parkiety drewniane, dlatego zachęcają do przemieszczania się po domu bosą stopą. 

Użytkowanie deski olejowanej – pielęgnacja, konserwacja i renowacja 

Oferowane deski olejowane na podłogę zaraz po ułożeniu nie wymagają żadnych dalszych prac wykończeniowych. Ze względów praktycznych zalecamy jednak pokrycie systemu podłogowego warstwą specjalnego środka do pielęgnacji podłóg olejowanych, dzięki czemu powierzchnia podłogi zyska dodatkową warstwę ochronną. Codzienna pielęgnacja deski olejowanej powinna być natomiast przeprowadzana przy użyciu specjalnych detergentów – lekkich do usuwania normalnych zabrudzeń i silniejszych w przypadku trudniejszych zanieczyszczeń. 

Podczas użytkowania deski olejowanej bardzo ważna jest regularna konserwacja podłogi. Częstotliwość zabiegów konserwacyjnych powinna być uzależniona od natężenia ruchu w pomieszczeniu – im jest ono wyższe, tym częściej powinniśmy nanosić na podłogę odpowiedni środek pielęgnująco-konserwujący. 

Deski olejowane – Warszawa 

Klientów poszukujących wysokie jakości desek olejowanych na podłogę zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasze salony sprzedaży znajdziecie Państwo w dwóch lokalizacjach na terenie miasta Warszawa – w TTW Home przy Alejach Jerozolimskich i Edal Podłogi przy ulicy Bartyckiej. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą online. W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór deski olejowanej dla przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Nasze podłogi drewniane bardzo dobrze sprawdzają się w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach, a także lokalach usługowych. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą. 

 
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.